ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Triedenie  

Triedenie

Minerals MachineMinerals Machine

 

 

 

 

 

 

Triediče sú sebestačné výrobné triediace stroje určené na separáciu suchých materiálov podľa veľkosti častíc. Vďaka jedinečnému krúživému-vratnému pohybu ich takmer vodorovného sitového povrchu v spojení s pozitívnym čistiacim systémom sita poskytuje spoločnosť Arcon neobyčajne vysokú účinnosť a kapacitu. Všetky tieto vlastnosti sú výsledkom neustáleho vývoja v rámci stoviek aplikácií v mnohých priemyselných odvetviach.

Rotex Diagram

 

Triediče využívajú jedinečný postup triedenia, ktorý zaisťuje presnú separáciu a súčasne udržiava produktivitu. Ako je znázornené na obrázku vyššie, materiál sa podáva do stroja, rozdeľuje po celej šírke sitového povrchu a dopravuje smerom k výstupnej strane. Väčšie častice zostávajú nad sitovým povrchom a menšie častice cezeň prechádzajú, v závislosti od veľkostí otvorov sita zvoleného pre danú aplikáciu.

Triediče je možné dodať s jedným až piatimi sitovými povrchmi. V závislosti od počtu sitových povrchov triedič produkuje dva až šesť stupňov veľkostí častíc produktu.

Rotex Tension Clip Design

  Napínacia úchytka umožňuje rýchlu ručnú
  demontáž a výmenu sita, ktoré možno vykonať priamo
  na mieste, vďaka čomu sa minimalizujú časové prestoje.

 

 

APLIKÁCIE TRIEDIČOV V MINERÁLNOM PRIEMYSLE

Triediče sú ideálne pre spracovanie širokej škály minerálnych produktov vrátane brúsnych materiálov, ílu, kameňa, vápenca, soli a piesku.