ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Triedenie / Hnojivá / Močovina  

Močovina

Spracovanie močoviny vyžaduje optimálny výkon granulátora a tiež zaistenie presných rozmerov granúl. Spoločnosť Arcon na tieto účely dodáva triediče pre močovinu.

 

EXTRAKČNÝ SYSTÉM GRANULÁTORA


Tento systém slúži na optimalizáciu činnosti granulátora a zahŕňa záklopku, extraktor granulátora a bezpečnostné sito. Záklopka zaisťuje škrtenie vstupu z granulátora, elektromagnetický podávač reguluje tok materiálu k bezpečnostnému situ a bezpečnostné sito odstraňuje hrudy s rozmermi 10 - 15 mm.

Superpodávač (vľavo) slúži ako extraktor granulátora a sito s priamym pohonom (vpravo) na odstraňovanie nadmerne veľkých častíc slúži ako bezpečnostné sito. Tento systém ponúka kapacitu až 150 t/h.


Super Feeder      Direct Drive Screen

 

DISTRIBUČNÝ/TRIEDIACI SYSTÉM NA ZAISTENIE PRESNÝCH ROZMEROV GRANÚL


ROTEX Screen System


Distribučný/triediaci systém pre močovinu je kompletne skonštruované zariadenie s integrovaným riadiacim systémom a nosnou konštrukciou umožňujúcou ľahkú inštaláciu. Systém zahŕňa distribučné podávače a dvojdoskové triediče. Ponúka vysokovýkonnú technológiu triedenia a má celkovú kapacitu 300 t/h.

 

SEPARÁTOR MINERÁLOV

Minerals Separator

Rad separátorov minerálov bol špeciálne navrhnutý pre náročné požiadavky triedenia v minerálnom priemysle. Rad separátorov minerálov MS zachováva krúživý pohyb zaisťujúci vysokú účinnosť sít pri využití minimálnej podlahovej plochy a predstavuje alternatívne riešenie k inštaláciám viacerých strojov.

Pri triedení močoviny a iných minerálov poskytuje jedinečný elipticko-lineárny pohyb separátora minerálov neprekonateľný triediaci výkon vďaka nasledujúcim vlastnostiam:

  • Rovnomerná distribúcia privádzaného produktu na všetkých sitových doskách
  • Rovnaká hĺbka žľabu po celom sitovom povrchu
  • Agresívna regulácia upchávania s odolnými pružinovými guľôčkami


Rad separátorov MS určený pre veľkoobjemové aplikácie ponúka zväčšenie šírky sita. Tým sa znižuje zaťažovanie sita materiálom, čo prináša väčšiu presnosť separácie pri väčších objemoch.


Increased screen width    Greater Accuracy of Separation

 

TRIEDIČ NA SUCHÚ SEPARÁCIU

Apex Dry Separation Screener


Triedič na suchú separáciu je navrhnutý tak, aby poskytoval účinný výkon, rýchlu a ľahkú údržbu a čistenie a dlhšiu dobu prevádzkyschopnosti v rámci výrobných liniek.

Účinné triedenie močoviny sa dosahuje jedinečným krúživým pohybom, ktorý je spoločný pre všetky triediče typu A. Krúživý-vratný pohyb rýchlo rozdeľuje, navrstvuje a separuje častice počas ich prechodu cez sitá smerom k výstupnej strane. Triedič je tiež vybavený novými ergonomicky navrhnutými výkonovými a servisnými funkciami, ktoré umožňujú jeho ľahkú údržbu len jednou osobou.

 

     VÝHODY POUŽITIA TRIEDIČOV

  • Rýchla a ľahká kontrola sít (vrátane dolných sít)
  • Rýchla výmena a čistenie sít
  • Rýchly a ľahký servis prináša dlhšiu dobu prevádzkyschopnosti stroja a zvyšuje
        účinnosť spracovávania
  • K dispozícii vo veľkostiach 3,25 m2 a väčších
  • Ľahká kontrola tesnení z vonkajšej strany stroja