ENSK SK
 
 
 
Domov / Aplikácie / Rozdrobovanie / Článkové doskové podávače určené pre ťažkú prevádzku  

Článkové doskové podávače určené pre ťažkú prevádzku

     Apron Plate feeder             Apron plate feeder

Článkové doskové podávače MMD určené pre ťažkú prevádzku, slúžiace na doplnenie kapacity a výkonu dvojhriadeľových rozdrobovačov minerálov MMD, sú navrhnuté tak, aby zvládali vysoké nárazové zaťaženia vznikajúce pri priamom nakladaní rúbaniny. Doskové podávače MMD sa často umiestňujú pod miesta vyklápania, kde sa osvedčujú vďaka svojej kombinácii spoľahlivosti a robustnosti a poskytujú dlhoročnú bezproblémovú prevádzku.

Podávače MMD sú k dispozícii v konfiguráciách D4, D7, D9 a D11 so šírkou 1,5, 2, 3, resp. 4 metre.

Článkový doskový podávač MMD je skonštruovaný z radu špeciálne valcovaných oceľových dosiek, ktoré sú priskrutkované k 2 vetvám reťaze CaterpillarTM určenej pre ťažkú prevádzku. Dosky aj reťaz podopierajú valčeky CaterpillarTM, ktoré sú upevnené na kompletne zváraný jednodielny oceľový rám. Táto konštrukcia zaisťuje maximálnu pevnosť celého podávača a optimálne rozptyľovanie nárazov, vďaka čomu je potrebné len minimálne množstvo nosnej oceľovej konštrukcie.Kliknutím na obrázky nižšie si môžete prečítať viac o rôznych konfiguráciách podávačov MMD:

 

 

 

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D4 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

     

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D7 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

 

     

 

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D9 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

     

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D11 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

 

 

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D4 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

 

D4 Apron plate feeder


Článkový doskový podávač MMD D4 je najmenší podávač série. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti vyžadujúcej minimálnu nosnú oceľovú konštrukciu sa dokonale hodí do stiesnených podmienok podzemných aplikácií a predstavuje tiež účinné a efektívne riešenie pre povrchové a malé pohyblivé aplikácie.

 

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D7 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

 

D7 Apron Plate feederD7 Apron Plate feeder

 

 

 

 

 

 

 

Článkový doskový podávač MMD D7 je hlavne pre svoju vysokú kapacitu a pevnosť najpopulárnejší podávač vyrábaný spoločnosťou MMD. Väčšinou sa používa v povrchových aplikáciách a je vhodný na miestach s veľkými vstupnými veľkosťami materiálu alebo tam, kde priepustnosť nie je vhodná pre podávač D4.

 

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D9 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU

D9 Apron Plate feeder


Článkový doskový podávač MMD D9 sa prevažne používa vo veľkoobjemových povrchových aplikáciách a bol navrhnutý pre mimoriadne vysoké nárazové sily vytvárané ťažným materiálom nakladaným priamo na dosky, a to počas chodu podávača. Aj keď ide o jeden z najväčších a najťažších podávačov, ktoré vyrábame, podávač D9 už našiel uplatnenie aj vo vysokokapacitných pohyblivých aplikáciách s kapacitami presahujúcimi 10 000 ton rúbaniny za hodinu.

 

ČLÁNKOVÝ DOSKOVÝ PODÁVAČ D11 PRE ŤAŽKÚ PREVÁDZKU


D11 Apron plate feeder


Rad podávačov MMD završuje článkový doskový podávač MMD D11 určený pre ťažkú prevádzku. Ide o najväčší článkový doskový podávač navrhnutý spoločnosťou MMD, ktorý umožňuje spracovávať veľkosti a objemy materiálu vhodné pre najextrémnejšie ťažobné operácie.

MMD and Arcon company logos